Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jksx

    senior tag

    válasz btudos #5354 üzenetére

    Biztos, hogy valami nem stimmel a Telekomnál. Nekem is két Telekomos SIM van a 640 XL-ben. A SIM1-el telefonálok és netezek, a SIM2-vel csak telefonálok. A net akadozik, meg-meg áll. Ha kikapcsolom a SIM2-őt akkor rendesen megy. Érdekes még a dologban, hogyha visszakapcsolom a SIM2-őt akkor megy tovább a net, csak az első indításnál nem megy.
    Remélem a win10-ben találnak rá megoldást.

    scullarus
    Eszemben sincs trollkodni, de az S3 Neo telefonhoz képest nem látok én gyorsulást. Az android gyengesége ellenére nekem hiányzik egy pár app, amit eddig még csak megközelítő minőségben sem tudtam pótolni a csempés alkalmazásokkal. Ilyen pl. az FBreader, a JetAudio+ és a Goole fordítója. Sajnos a nagy kijelzőnek sem vettem igazán hasznát, mert a nagyítás az valahogy felemás. Pl. a hívásnaplóban nagy betűméret esetén egyszerűen lelóg az információ a képernyőről (hiányzik a text reflow). A képernyő forgatás sem működik minden esetben. Talán ezek is javítva lesznek win10 alatt, vagy én vagyok ennyire béna, hogy nem találom a megfelelő beállítást :)

    [ Szerkesztve ]

  • glutamin

    őstag

    válasz btudos #5354 üzenetére

    Erre tudna valaki konkrét adatokat írni (vagy egy screenshotot a telefonjáról)? Amit a T oldalán találtam, azzal nem jó.

    amit most használok:
    APN: wnw

    azzal meg jelentkezik a megszakadós hiba.

    „When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

Új hozzászólás Aktív témák