Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sokom94

    csendes tag

    válasz #82351360 #2049 üzenetére

    Az én kezemben most már megfordult pár év alatt pár Lumia. Ha heti 1-2x újra vannak direkt indítva a készülékek, hogy kicsit felfrissüljön. Akkor nagyon nagy ritkaság az, ha a wp újra indul.

    A probléma forrása, hogy használtok vlaami olyan appot ami hibásan van megírva és attól crashel be a készülék. Többször jártam így de tudtam, hogy melyik apptól váljak meg és akkor, ha megtaláljátok ezt elfog múlni.

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz #82351360 #2049 üzenetére

    MorcosMacska: Én nem használom a messenger app-ot megláttam az értékelését, véleményeket és még az andoidos korszakomból okulva nem is telepítem, mert az ilyenek összekaszthatják a telót. A facebookot csak akkor nézem amikor kedvem van naponta kb 3-4-szer, letiltottam az értesítéseket, én a fontos emberekkel a kapcsolattartásra a whatsup-ot és telefonálásra a skypot használom videóval ezek folyamatosan mennek még a takarékos üzemmódban is. Valaki írta a prodecast problémát. Én használom a prodcastot pl. angol tanulásra, nekem semmi problémát, fagyást, újraindulást nem okozott.

    falcon-max: a hangminőség beszéd közben elég jó a telónál, a ha akku-ki be megvolt és még mindig susogós a hang akkor irány a szerviz, ha csak hangszóró csere az nem olyan nagy dolog.

    sokom94: Nekem nem kellett a 640 DS-t hetente újraindítanom eddig, pedig 2 kártyával aktív 3G-vel, kb havi 1-1,5 GB adatforgalommat generálok, a telót két kártyával használom és 2 hónapja megvan. A nagyobb frissítés után csinált elég érdekes dolgokat, talán egyszer újra is indult, de valaki itt a fórumon tanácsolta az akku ki és 1 perc múlva be dolgot ezt frissítés után a biztonság kedvéért megcsinálom, azóta nincs gond. (De ez nem egyedi probléma az ismerős Lumia 532-t állítgattam, elég fura dolgokat produkált frissítés után, pl. alul középen fekete háttérnél megjelent egy fehér vonal mintha több pixel hiba lenne, meg is ijedtem, de akku ki be után eltűnt.) Abban szerintem igazad van, szerintem is a WP-n és az androidon is az lehet a legnagyobb fagyási, újraindulási kockázati tényező, ha egy hibás appot telepítünk és az folyamatosan megy háttérfolyamatként, mondjuk az elég gáz ha nincs normális alternatíva pl. messenger.

    A másik téma: egy kollégám mondta, hogy a Waze a WP-n Nokia térképeket használja, így minimális adatforgalmat generál, és tényleg így van, szóval akinek kicsi a kerete az is nyugodtan használhatja. Szerintem pontosabb és jobb a hangutasítás, mint a gyári Herés Drivval és tényleg nagyvárosban sokkal hasznosabb, hogy figyelembe veszi a dugókat, baleseteket, torlódásokat, a valós sebességek alapján tervez és ami még fontos jelzi a traffipaxokat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák