Új hozzászólás Aktív témák

  • sokom94

    csendes tag

    Sziasztok.
    Olvasom már jó ideje ezt a fórumot. Sajnos én beszívtam az L535-öst.. :W de most cseréltem és egy L640 LTE készüléket vettem a telenornál most csak 44. :C Először is hát lassan a Microsofték rakhatnának snapdragon 400 helyett 410-est. De nincs gond a sebességgel csak a jövőre (win10) tekintettel. Az L620-asom óta ez az első olyan készülék ami viszonylag össze lett rakva és nem nyekereg/ropog, ha rendesen megfogom. Végre nem nagy kívánság, hogy legyen előlapi, vaku, közelség és fény érzékelő úgy hogy a készülék emellett üzemképes is legyen. :DDD Nem szaporítom a szót klassz kis készülék, csak azért írtam mert újra van Glance screen és nekem olyan lassúnak tűnik a közelségérzékelő..

    Ti tapasztaltatok ilyet? Anno a 620 felett ha elrántottam a kezem és felvillant, de itt most szinte ott kell tartanom a kezem ehhez, ugyanígy a hívásnál is más lumiák hamarabb elsötétülnek a fülemhez emelve, ez késlekedik persze megcsinálja csak így kényelmetlen picit.

    Ja és... fájt volna nekik elsősorban az XL hátsó dizájnját itt is használni? Mert az nekem jobban bejön, de már túl nagy az XL. És most tudatosult bennem, hogy Qi töltés lehetőség is kimaradt a kistestvérből :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák