Új hozzászólás Aktív témák

  • gabag28

    tag

    válasz old rocker #5650 üzenetére

    Én sem a logikát kérdőjelezem meg, csak kerestem, hogy van-e ilyen beállításra mód a wp telefonokon. Egyelőre úgy néz ki nincs. Amikor viszot mégis jól jöhet az pl. a következő eset. Pár éve egy adott helyen csak mobilinternet lehetősége volt adott. A kertben szépen jött a 3G az épületen belül már nagyon gyenge volt a jel ott a mobil stick állandóan 2G és 3G között ugrált, a net használhatatlan volt emiatt, az EDGE meg iszonyat lassú. Aztán a mobil stick szoftverébe átállítottuk, hogy kizárólag csak 3G hálózatot használjon. Alig mutatott térerőt és közel sem volt olyan minőségű a net mint a kertben, de mégis volt és még ez a harmatgyenge 3G is lényegesen gyorsabb volt mint az EDGE. Lefedettség meg ugye hiába van egy adott településen, azon belül még számtalan tényező befolyásolja a jel erősségét. A telefon atomatán már lehet átvált az általa stabilabbnak ítélt 2G-re, de én még manuálisan inkább 3G-n tartanám mert az gyenge térerővel is jobbnak bizonyul. De a lényeg, hogy akkor a wp egyelőre ilyen beállítást nem tesz lehetővé, majd meglátjuk a végleges 10-es kiadásba bekerül-e ismét, ha már a 10136 Build-ben benne volt.

Új hozzászólás Aktív témák