Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz Hejja1234 #356 üzenetére

    Én ilyet tettem rá fóliából, 590 Ft volt darabja:[Microsoft Lumia 640 képernyővédő fólia].

    A honlapon lévő képpel ellentétben fekete csomagolású Screenguard fóliát adnak, és az van ráírva ultra clear, és 3 rétegű. Azaz a valóságban én ilyet típust kaptam: [link]

    Nemrég rátettem , teljesen jól használható, tényleg ultra clear, nagyon jól átlátszik, alig lehet észrevenni. Kimentem a napra, ha az "olvashatóság napfényben" a telefonbeállításokban be volt kapcsolva, akkor tök jól lehetett olvasni a szöveget. Az érintés érzékelés is teljesen jó maradt. Szerintem az egyik legjobb fólia kütyükre.

    Nagyon jól véd is a fólia saját tapasztalatból mondom, korábbi telómon ugyanitt az Ecellnél ezt vettem és használtam kb 1,5 évig. A telót rendszeresen a táskámban időnként a kulcsok között tartottam, meg ami még benne volt. Azért eléggé karcos volt már a végén fólia, ezért nemrég levettem, a kijelző tökéletes maradt alatta. A régi telóra először még a 2 db-os Myscreent rendeltem, de nekem egyáltalán nem jött be egyik sem, úgyhogy az nekem bukta volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák