Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz drfedayn #140 üzenetére

    Nalam ilyen problémák nem jelentkeztek 735-nel.

    Kolosanyi: én 735 tulajkent nem erzem magam atvagva. Lassan fel eve megvan nekem is, de nem hiszem hogy most mast vennék (mondjuk nalam szempont, hogy amoled, meg hogy hasonlít a 800-asomra. Ezert is vettem ezt a 630 helyett). Igaz, ez nem 6-os széria, de na. Egyelore tökéletesen elégedett vagyok vele, nem is kapott olyan hamar utódot, mint a 630 (par honap alatt kettot is), igazabol meg be se mutattak. Szoval ilyen teren igazad van, hogy nalad mar a masodik utod is megvan, ahogy abban is Neked adok igazat, hogy az MS sz*rja ki magából a telefonokat, borzasztó logikatlanul. De nem minden kategóriában szivattak meg a nepet. :)

    Nagyon tetszenek ezek a 640-esek is, jo latni hogy a 6-os széria is milyen szepen fejlődik. Nekem anno 610 volt csak a 6-osok közül, de az meg igen elmaradott volt - annak ellenere szerettem- . En tuti maradok ezutan is a Lumia vonalon (hiaba mar nem Nokia, ami nalam bajos), bar meglátjuk mit produkálnak meg a W10-zel, de a koncepció alapjan szamomra ígéretesnek tunik.

    Szerk: nalam a "megszokott" IE bugok se jelentkeznek, egyszeruen imadom, teljesen elégedett vagyok vele, minden tökéletes, mukodik ahogy kell neki. Egyedul a Viberrel van bajom, az 735-oson egy hulladék, használhatatlan...

    [ Szerkesztve ]

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák