Új hozzászólás Aktív témák

  • TomMusic

    őstag

    válasz bambano #27 üzenetére

    Én egyébként emelem a kalapom a Linux előtt! Eléggé kinőtte magát, rengeteg mindent tud, gyakorlatilag (majdnem) egy teljes értékű oprendszer.
    De! Bármikor életem során egy Linuxos gép elé kerültem, és valamit csinálni kellett, mindig volt valami gebasz. Az nem működött, ez nem működött, akkor valamelyik sarokból ott termett egy "szaki", aki fél órás billentyűzetelés után megoldott valamit, de kiderült, hogy ez így mégsem jó, meg izé, közben eltelt az idő, meg ez nem is az a verzió.. stb.
    Illetve rengeteg hibát okoznak a jogosultság-problémák.
    Erre persze mindig jön a linux fanoktól a válasz: hát persze, de nem hozzáértők használták, meg azt úgy kell különben is, hogy .. és akkor elkezdik magyarázni. Windowsnál meg felrakod, és kész. Elindítod, működik. Ennyi.
    Félretéve ezeket, egyébként gondolkodtam már azon, hogy átállok Linuxra, mert tényleg jó alternatíva lehetne, de a fenti dolgok miatt inkább kösz nem.
    Végezetül egy kép, ami nálam kb. az utolsó csepp volt. Kikapcsolásnál ez a frappáns msgbox fogadott:

    Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

Új hozzászólás Aktív témák