Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    szvsz teljesen mindegy a munkakör, mert a billentyű leütés az billentyű leütés és kész :))
    sem mérnök nem vagyok, sem coder, ellenben levelet írok rajta, fórumozok, munkámhoz anyagokat állítok össze és még sorolhatnám. semmivel sem ütök le kevesebb karaktert, mint a megnevezett munkakörök dolgozói, sőt, még többet is akár.

    annyit kell megérteni, hogy az új szigetes billentyűzet egyszerűen szar ahogy van, ne szépítsünk, ócska minőség egy még ócskább önigazolásra támaszkova, miszerint a billentyűzet háttérvilágításához ez a fajta billentyűzet kellett, másképp nem lehetetett megcsinálni. lóf@szt nem lehet, a dell-nek miért sikerült mégis megoldania?
    ezek a tapipados szarok meg már olcsóbbak mint egy minőségi fizikai gombos ultranav.. gesztusvezérlés meg a többi.. persze, az ember, aki tud is gépelni, majd pont ezzel fog bohóckodni..
    a kijelzőkkel is éveket vannak elmaradva..
    azt sem értem, hogy miért csak a karbon kiváltsága egy dp és hdmi port? a modern irodákban már évek óta minden televízió a falon és projektor hdmi-vel szerelt, absz széria tartozék.. még ennek ellenére a buzi vga-t erőltetik.. a másik, hogy aki dolgozik a gépen, az sosem néz videót netán rajta? amikor utazik akkor sem? miért bökik ki a szemét nevetséges és ócska tn panellel 350-400 ezerért? nem tudom a laptopom a szállodában hdmi-vel rádugni a lapostévére este? miért?
    ostoba és kőkorszak az egész hozzáállás és megközelítése a modern és minőségi notebook kérdéshez, amit a lenovo képvisel.
    csak trend trend trend... ki a szart érdekel az apple? csináljon fémházas laposat, csináljon a lenovo is nyugodtan carbont ellene. de a legjobb x és t sorozatot miért kellett hazavágni, az érthetetlen.. főleg, hogy már amúgy is m3-ben mérik a pénzt, nem számolgatják..

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák