Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz Francia91 #201 üzenetére

    Csak be ne szarjon, mert akkor vehetsz másikat venni, minden gép addig nagyon jó ameddig garancia van rá utána bármennyire fasza a ThinkPad ugyanúgy csak kolonc lesz. És kidobtál egy valag pénzt.

    Persze nekem is van 6 - 7 éves gépem több is, de nem direkt vettem meg, hanem visszamaradtak, és nem akartam kidobni. De az nem ugyanaz, mintha használtan vennék gépet.

    Ha nem én használtam, vagy nem tudom a történetét, akkor nem veszem meg. Mert zsákbamacska. Nyolván, ha gyárilag felújjított, akkor az más tészte, magánembertől használt gépat csak akkor veszek, ha ismerem az embert, ha nem akkor nem sokat ér hiába T500/510.

    Persze ez magénvélemény.

    (#203) Williamgrant

    Ugyan nem tudom miért nekem hánytorgatod fel ezen a fórumon a belekötök a fába, mert képtelen a delikvens visszaolvasni már sport, kérdezd meg tőle:

    [link]

    Én erre válaszoltam nem neked....

    Amúgy légy erős, ami a probookodon fut, az egy pár éves thinkpaden is fut. Ez már idetartozik? ヅ

    Komolyan elmeséled nekem mikor volt a T500-ban VT-x, meg VT-d egyszerre, meg mikor tud 16 GB ramot fogadni?

    Amúgy szerintem a T20-on is elfut a Windows 7 Office 2013-al, meg egy halom 2013-as játékkal, de jól titkolja.... :(

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák