Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz rudi #12 üzenetére

    Nekem volt egy évig Latitude E6320-am, de szerintem köszönőviszonyban sincs a Thinkpadekkel. A pöcökegér be van süllyesztve, nagyobb erőkifejtéssel lehet csak használni, amitől egy idő után elzsibbad az ujjam. Az alatta lévő fémes gombok se az igaziak, hiába van 3, nem olyan kényelmes a használata, túl mélyen vannak. A billentyűzet minősége rendben van, bár a kiosztás a T430-hoz hasonlóan butított. Szoftverek terén nagyon karcsú, egyik legnagyobb bajom ez volt vele, mert a Lenovo System Update nagyon jól végezte előtte a dolgát. Az anyagminőséggel is gondok vannak, itt a karcgyűjtésre (sarkoknál, LID-en) és kopásra gondolok (egy év alatt kifényesedett touchpad), két ami nagyon jó volt: 13.3-as méretnél optikai meghajtó (helyére mehet HDD) és az elpusztíthatatlan, merev, tankszerű felépítés. De mégis X220-ra váltottam, nem bírtam ki a bevitel eszközök és a szoftverek hiányosságait.

    T430-as szériát még nem próbáltam, de félő, hogy bevitel és kopás szintjén max ugyanazt, de inkább még rosszabbat nyújtanak, mint a dell. :(

    [ Szerkesztve ]

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Új hozzászólás Aktív témák