Aktív témák

  • #65755648

    törölt tag

    válasz Tim82 #719 üzenetére

    Én úgy látom te vagy az aki megsértődött, te tudod miért. Most pont azt vágtad az én fejemhez, amit te hibáztál el, nem én: az értő olvasást. Ezek szerint nem értetted meg mit írtam. Leírom még egyszerűbben: 150 éve volt rabszolgaság. Rabszolgák élete felett tulajdonosuk büntetlenül rendelkezhetett, így meg is foszthatta tőle őket. Ergo: 150 éve rabszolgákat büntetlenül gyilkolhattak az amcsik. Így már érthető?
    #687-ban én is azt mondtam nem hivatalosan történt emberégetés, így: "A boszorkányégetés tényleg kicsit korábban be lett tiltva, legalábbis hivatalosan," és egyúttal azt is elismertem, hogy túlzás volt a 100-200 év. Jobb lett volna ha veszem a fáradtságot és eredetileg hosszabbra írom a mondatot, kiegészítve egy másik számmal a boszorkányégetésnél és akkor most nem vitatkoznánk feleslegesen, de nem ez volt a lényege a hsz-emnek, ezért nem foglalkoztam vele. KKK-t azért hoztam ide, mert ha nem is boszorkányégetés volt, de ahhoz nagyon hasonló módszereit tekintve és nem kevésbé alaptalan okokból történt, tehát azzal egyenértékű és a hatóságok hallgatólagosan eltűrték sokáig (persze nem a legmagasabb szinteken, hanem csak a kisstílű serifecskék). Ettől még létezett és emberek szenvedtek miatta.

    Én egyáltalán nem sértődtem meg azon amit írtál és el nem tudom képzelni, mit találsz te sértőnek a válaszomban (ha csak nem azt, hogy be kellene ismerned a saját szakmádat érintő kérdésben tévedtél, de hát ez bárkivel előfordulhat, nem kell ezért megorrolni), mivel egyáltalán nem szántam sértőnek - ellentétben te a mostani, gyűlölködő hsz-eddel.

    MOD:ne forgasd ki a szavaimat kérlek. Én erre írrtam, hogy összesküvés-elmélet:
    "olyasfajta totális ellenőrzést megvalósítva a tömegkommunikációs eszközök segítségével, amiről a régmúltban álmodni sem mertek..." Azt megjegyezhetnéd legalább, hogy miket irkálsz.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák