Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wasp_HUN

    tag

    válasz Cyberpunk #38 üzenetére

    Miért is trollkodna? Leírta, hogy neki mi a gondja a dio 3-mal. Azért mert eltér a véleményetek, még nem lesz a másik troll. Ilyen alapon te meg fanboy vagy. Amúgy Skyrim és F3 ugyanazt a rendszert és motort használja, szóval érthető, hogy nincs különbség. Amúgy is akinek van egy kis esze, az eme 2 játékot rahedli moddal játsza (én FNV-t épp 97el), de nem ez a lényeg.

    Diablo 3 jó játék lesz ez tuti, ennyit már leszűrtem a bétából is. Viszont itt osztom Zeratul véleményét... Blizzardot pont amiatt szerettük meg, mert tudott új dolgokat csinálni. Megvolt bennük a mersz és a kellő kreativitás és egyfajta, "szarunk a világra" mentalitás.

    Azért remélem, hogy sok millió példány fogy a dio 3-ból, már csak azért is, mert azt még mindig talán Blizzard tudja leginkább megmutatni, hogy a PC-s játékfejlesztés igenis jó üzlet.

    Zeratulnak meg egy jó tanács... az emberek nagyon érzékenyek a diablo 3 kritikákra, szóval ne lepődj meg ha sokan parasztok lesznek ha rosszat mondasz a játékról, még ha erre minden jogod meg is van. Ez az internet :D

    Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

  • Wasp_HUN

    tag

    válasz Cyberpunk #45 üzenetére

    Ja értem.

    Ami azt illeti a képi világ miatt nekem is hasonló véleményem volt. Ez kissé változott a béta alapján, de azért az igaz, hogy tényleg a régi szürke, darkos hangulat eléggé megváltozott és jobban tükrözi a WoW-féle meseszerűséget, illetve színesebb lett.

    Viszont számomra is érthetetlen módon, játék közben nem is tünt fel annyira. Azért remélem, hogy lesz valami mod vagy egyéb okosság, hogy sötétebbé lehessen tenni. Talán annyira mint az első részben. Meglátjuk

    Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

Új hozzászólás Aktív témák