Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz joysefke #21 üzenetére

    +1 teljesen egyetértek veled, én ugyanígy vagyok ezzel! Azt vettem észre, hogy a nagy open world játékokat mindet idő előtt abba hagytam, mert egyszerűen túl sok időmet elveszi és kevés a progress. Az az érzésem támad, hogy sosem érek a végére, ezért előnyben részesítem az ilyen csőjátékokat, vagy pl. Cod 4 Modern Warfare kampányt. Amelyik nagy RPGbe eddig belekezdtem, mindet félbehagytam( Witcher 1, Horizon Zero Down, Darks Souls 3, Zelda). Egyszerűen nem visz rá a lélek, mert azt érzem, hogy rengeteg időm elmegy rá, s sosem fejezem be - ehelyett meg multizhatnék Voicechattel valakivel vagy coopozhatnák, ami nekem szórakoztatóbb meg interaktívabb, mint egyedül gyűjtögetni...meg én is ha játszom egy játékkal, nem nézem mennyi órát lehet belerakni, mert én sosem maxolom ki. Kiveszem belőle azt, ami nekem kell és megyek tovább a következőre, mielőtt megunnám. :).

    Amúgy a Metro Exodushoz annyit, hogy valami eszméletlenül néz ki. Jövőre szerintem én is beszerzem Steamen. Ez a játék a teljes árát is megéri, s nem érdekel engem, hogy mennyi óra van benne. Nagyon részletes a környezet, a fények, a karakterek kidolgozottsága, animációk... szerintem jelenleg a legszebb játékok egyike a piacon! S végre egy RTX implementációt is kaptunk, ami meggyőzött! Pedig én szkeptikus voltam az RTX-szel, de ennek a játéknak nagyon jól áll! :K

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák