Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood

    veterán

    Nekem volt mar harmasom az 5/90-en,meg egyszer 27K a buxa sorsjegyen (nyilvan igy is kb. 4-5x annyit koltottem ra,mint ami visszajott)

    Az a kerdes viszont engem nagyon foglalkoztat,hogy miert nincs senkinek olyan rokona,szomszedja, volt oszt. tarsa,aki 50 millional tobbet nyert?
    A rendszervaltas ota 100nal is tobb ilyen ember volt elvileg.
    eltitkolni nem konnyu,mert csak feltunik az embereknek,ha valaki a Szigony utcabol felkoltozik a varba.

    Azt a iwiw ota tudjuk,hogy 6 lepesbol eljutsz az amazoniai osemberekhez is.

    Ha 100 nyertessel szamolunk,min 5-ot legalabb szegrol-vegrol ( pl anyam kollegajanak a szomszedja) ismernem kene.
    Mivel ilyen nincs egy sem,en valoszinutlennek tartom,hogy a parmillios mezesmadzagnal nagyobbat el lehet vinni.

    Majka is rajta van az ugyon,o picit tobb embert er el,mint en
    [link]

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

  • kenwood

    veterán

    válasz Gigi01 #27 üzenetére

    Eltitkolni max. akkor tudod, ha mindenkivel megszakitod a kapcsolatot.
    Ugy meg sok ertelme nincs az eletnek.
    Egy ertelmes ember az elso dragabb butornal,ruhanal kiszurja, hogy valami nem kerek,ezt nem engedheted meg magadnak.
    Az meg megint csak ertelmetlen, hogy semmit nem veszel a nyeremenybol.
    Az uj szomszedok is kivancsiak,ha nem tudjak,mibol elsz,akkor ugyis suttognak a hatad mogott.
    A sajat (uj) lakokozossegedben szamkivetettkent elni szinten egy olyan opcio, amivel realisan nezve nem lehet szamolni.

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Új hozzászólás Aktív témák