Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cucka

    addikt

    válasz Stard72 #140 üzenetére

    Tiszta szerencse, hogy a technológiai fejlesztéseket nem az ostoba f*sz júzerek véleménye alapján csinálják. Ez most nem lenézés, tényleg így van. Ha 20 éve megkérdezed az embereket arról, hogy kell-e nekik iPhone, akkor ugyanezt mondták volna, hogy jó a Nokia 3310, már megszokták ahogy működik, megtanulták a gombokat, stb.

    A Tesla azzal gurít nagyot, hogy ők nem úgy működnek, mint egy hagyományos autógyár, és a termékeik sokkal inkább guruló tabletek, mintsem hagyományos autók. Ha így, technológiai cégként tekintesz rájuk, egyből összeáll a kép.

    mod: ok, az autóipar szerencsétlenségére ott az autós újságírók hada, akinek adniuk kell a szavára, ott azért sűrű a sötétség minden téren.

    [ Szerkesztve ]

  • hunluki

    senior tag

    válasz Stard72 #140 üzenetére

    Középsulis koromban sok helyre jártam gépet telepítgetni, beállítgatni, segíteni borítékért cserébe úgy hogy összeget nem mondtam csak hogy adjon amennyit érez.
    Volt egy emberünk akinek konkrétan az volt a baja hogy eltűnt egy ikon (talán excel vagy word) az asztalról, felhívott pánikolva hogy letörölte. Mondtam hogy nopánik, start menüt megnyitja és kihúzza az asztalra, fél másodperc és helyrejön a világbéke. A "start menüt..." résznél közölte hogy ő nem ért hozzá, most azonnal jöjjek oda és csináljam meg. Elmondtam mégegyszer lassan hogy mennyi lenne a művelet és hogy ehhez igazán nem kell komoly szaktudás, közölte hogy jöjjek és rámcsapta a telefont. Gondoltam egye fene, biztos pánikban van, nem ért tényleg hozzá (98 még javában, xp szépen lassan korszakban járunk), most kell leadni az adóbevallását, fene se tudja elnézek. Elnéztem, megcsináltam a hadműveletet a szeme láttára, kaptam egy régi barna ötezrest és rengeteg hálát.

    Amúgy annyiban kapcsolódik hogy tényleg vannak nagyon antitech emberek akiknél ha odébb raksz egy ikont lefagy hogy most mivan és kész. Gondolj bele mi lesz ha ez az embertípus reggel nem találja meg az ülésfűtés gombot a megszokott helyen.

Új hozzászólás Aktív témák