Új hozzászólás Aktív témák

  • megint én

    őstag

    válasz h-yle #2 üzenetére

    1. Aha! És ki mondta azt hogy NEM vagy hülye? Vagy csak Te gondolod magadról?


    Gabr
    Bill Gates-t kicsikét más tészta felhozni, mert nem éppenséggel játszott a gépen.


    talpalavalo
    Hát azért inkább olvasnád át mielőtt írsz valamit, mert tele van elírásokkal, nyelvtani hibával, és maguk a mondatok is eléggé furán fogalmazottak. Ez is a "tanulmányt" támasztja alá, Te is nyelvtanozhatnál inkább. :P

    "Először ia /vessző/a tudósok ne mnormálisak.
    Másodszor/vessző/ ki mondta hogy játékokból nem lehet tanulni??? Az is fejleszt bizony sok képességet mentálisan /pont és utána nagy betű -->/ is nem csak öldöklőek vannak pl ott a stratégia....(abból aztán tanulsz :C )
    Meg egyébkéntvessző is milyen butaság ez ezt mind azért találták ki hoyg felfigyeljünk a hülyeségükre néhány elvont példa miatt..." (

    Az a néhány elvont példa... "tanulmány készítői ezer"... gyereket.
    Én saját bevallásom szerint KOCKA vagyok. Többek közt CS:S függő, de tudom, hogy nem jó. Csináltam IQ tesztet gépezés előtt, és után is. Előtte 145, utána már csak 120... És érzem magamon, hogy egy izzasztó nightcup (5-6 óra) után nem tudok másra sem gondolni, mint az a kúrva "csé" de függő vagyok. 8 évig piáltam cigiztem, és drogoztam, de ez talán még nagyobb függőséget okoz mint azok. Hozzátenném nem annyira káros, de igenis káros!

    Ollie
    +1 :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák