Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gicz

    addikt

    válasz atike #130 üzenetére

    barátomnak volt nexus 7, még november környékén nézegettem, az tényleg nem akadozott, a nexusok valahogy ebben jobbak mint a többi, ez igaz. azt csak egy rát nyomkodtam kb, egyébként tetszett, de ökoszisztéma miatt nekem az ipad többet jelent, a többi "cuccom" miatt.

  • bostone

    addikt

    válasz atike #272 üzenetére

    Bármennyire is furán hangzik, de egy geek fórumban szinte kötelező, hogy a vélemények mellé némi érzelmi tónus társuljon. Azonban a vásárlók kilencvenkilenc százaléka nem a gép mellől indul a boltba tabletet venni. A dobozt forgatva két dologra koncentrál a figyelmük. Az egyik a márkajelzés, a másik az árcédula.

    Néhány hete jelent meg itt egy cikk, melyben azt boncolgatták, miért alkalmasabb ma egy tablet, mint egy notebook otthoni/munkahelyi használatra, miközben a gyártók alapvetően nem arra szánták, hogy te kiváltsd vele a PC-t, konzolt, akármit. Az Apple (és a Microsoft) a már bejáratott megoldásai mellé kínált egy új, de mégsem teljes lehetőséget. A Google is a Chromebook-ot (a Chrome OS-t) szorgalmazza asztal mellé.

    Miért is tiltották a flash-t? Mert erőforrásigényes? Hm...

    Amikor feltalálták az írógépet, a betűk sorrendjét meg kellett, változtatni, mert a gépírók olyan sebeséggel verték a billentyűket, hogy nem győzte a rendszer. Összeakadtak a kalapácsok. Hasonlót érzek ebben az esetben is, csak némileg (üzletileg) összetettebb a forma.

    Csodálatos, hogy az itt felszólalók nem veszik észre, hogy ugyanazon a parketten táncolnak, csak más cipőben.

    A tesztben szereplő eszközök tulajdonosai nyugodtak lehetnek, bármelyiket választották, a ma elérhető legjobb megoldást kapták a pénzükért. Mindegyik egy kifinomult végeredmény a maga nemében.

Új hozzászólás Aktív témák