Új hozzászólás Aktív témák

  • macilacus

    senior tag

    válasz aprokaroka87 #415 üzenetére

    Nálam is csinálja sajnos :(((
    Azt vettem észre, hogy nem szereti a telefon, hogy ha valamiből nem a gyári alkalmazást használod, egyszerűen kiakad tőle.

    Más:
    Jelenleg én azon vagyok kiakadva hogy sehol nem találom a smart lock menüt.
    Találtam a Újlenyomat & biztonság/Turtst agent komponensek alatt egy olyat, hogy Smart Lock (google), amit ki vagy be lehet kapcsolni, de ez nem Smart Lock beállítás.
    Azonkívül találtam a google/Smart Lock jelszavakhoz ahol nincsen a Smart Lock menü csak más.
    Viszont ha csatlakoztatok bármilyen bluetooth eszközt akkor megjelenik a Smart Lock megbízható eszközök beállítása rész és felajánlja hogy legyen-e megbízható eszköz amit csatlakoztattam, de ha kezelni akarom a megbízható eszközöket, módjuk törölni akkor nem lehet megtalálni.
    A beállításoknak van egy keresője, beírom Smart Lock, nincs találat, megbízható eszközök, nincs találat. Egyszerűen idegbaj. Van Smart Lock/megbízható eszközök, de nem megtalálható :((( :W :DDD ááááááááááááááá

    [ Szerkesztve ]

    Mert úgy szerette Isten e világot, hogy az ő egyszülött Fiát adta, hogy valaki hiszen ő benne, el ne vesszen, hanem örök élete legyen.

Új hozzászólás Aktív témák