Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ugux

    tag

    Sziasztok,

    5 napja van ilyen telóm. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Egy Doogee X9 Pro-t váltott.
    Annál jóval gyorsabb, és könnyebb, illetve kicsit kisebb.

    A Kamerája...nekem tökéletes, egyáltalán nem várok többet egy fényképezőtől...Gyors, szép színei vannak, és éles a kép. A Slow motion is remek, illetve a makróval is olyan jó képeket csináltam, hogy csak lestem. Igaz nappal napsütésben, de hát olyankor kell fotózni, nem este :)

    Nekem talán túl vékony egyébként, mindig félek hogy ledobom. Majd a szilikon tokkal ha megjön, talán jobb lesz a fogása.

    Ami negatív kicsit, hogy szoktam futni, és Endomono-t probáltam vele..elindítottam, futottam, aztan közben nem mondott soha semmit, 3 km után ránéztem, és hát kurvára megállt, valamikor fél perc után kilőtte magát...nem tudom miért....
    Illetve Bluetooth-os fülessel használom futás közben, és annak ellenére hogy max 1m van a 2 eszköz között, sokszor szakadozott a zene. Ellenben eddig (meg azt hiszem ezen túl is) egy Lumia 640-et használok futáshoz és azzal nem volt soha gond a hangátvitellel illetve az endomondoval sem.

    KÉRDÉS:
    itt olvastam hogy a fogyasztés csökkentése érdekében ki lehet lőni, hogy a google szolgáltatások illetve a facebook készenléti állapotban fusson...ezt megtettem. OKé. viszont a gondom az hogy bármilyen levelező progit rakok fel, valahogy nem igen jönnek az értesítések a levelek érkezéséről....néha igen, de sokszor nem, vagy nagy késéssel. próbáltam az alap progit ami rajta van, aztán a gmail-t és a myMail-t is. De mindig ez van...
    Van valakinek hasonló tapasztalata, vagy tipp hogy milyen beállítást nézzek meg? Szinkronizálást nem igen találtam, illetve pl Doogee-n gmail-el semmi gondom nem volt...

    köszi

Új hozzászólás Aktív témák