Új hozzászólás Aktív témák

  • hattrickuser

    tag

    válasz RBJ #409 üzenetére

    Miután leszedtem a fóliát és szembesültem a jelenséggel megpróbáltam Lidl-s W5 szemüvegtisztító nedves papírtörlővel és szintén szemüvegekhez kapható száraz törlőkendővel. Akkor ezekkel az eszközökkel nem sikerült eredményt elérnem. Ma fényképeztem a telefont (5.2"-ről visszaváltok 5.5"-re), leszedtem a szilikontokot, és már akkor látható volt, hogy lényegesen kevésbé szembetűnő a különbség a fólia alatti és az az melletti rész között, mint akkor amikor levettem a fóliát. Az említett 2 kendő használatával pedig most tökéletes lett. Csak tippelem, hogy a játék során tapasztalható melegedésnek és esetleg a szilikontok minimális "súrlódásának" volt benne szerepe, hogy az akkor nem működő módszer most bevált.
    Nem tudom milyen szutykot raknak a gyári fóliára, de biztos vagyok benne ha használat (és melegedés) előtt levettem volna, akkor semmilyen nyom nem maradt volna alatta. Így hogy napokig azzal használtam, és melegedett játék/töltés során szerintem ez miatt hagyott nyomot a fólia alatti részen az a trutyi.
    Persze lehet tévedek, de én így látom logikusnak...

Új hozzászólás Aktív témák