Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemedikacsa

    csendes tag

    Sziasztok!
    A nagy akcióban én is vásároltam egy 8/128-at. Ár/érték arányban verhetetlen a telefon, szerintem korrekt képeket csinál, villámgyors, korrekt a kijelzője, HTC-n edződtem az elmúlt években, így hozzászoktam már a support hiányához :D

    Aki használ waze-t és/vagy android auto-t spotify-al, annak működik működik a waze összekapcsolás a spotify-al? (ugyanez a helyzet az android auto-val is, hogy, nem tudja megnyitni a spotify-t)
    Már újratelepítettem őket mindenféle konbinációban, de nem tudnak összekapcsolódni. Olyan mintha valami alkalmazás blokkolná a kapcsolatot. A programokban mindehol engedélyezve van az integráció, az alkalmazásoknak minden engedélyt megadtam, de nem akar működni. :/ Az előző telefonon (HTC10, android 7) rendben működött.

  • nemedikacsa

    csendes tag

    Sziasztok! Nem volt még OLED kijelzős eszközöm, így nem tudom, hogy "normális"-e a jelenség, hogy teljesen levett fényerőnél, ha van egy sötétebb téma (pl kép), és görgeted az oldalt, akkor a kép után lilás, kb 1 centis szellemkép jelenik meg, olyan, mintha a fekete színről nehezen/lassan váltana át világosabb színre. Ha emelem a fényerőt, akkor csökken a jeleség, de még akkor is megfigyelehtő, igaz ,akkor más nem lilás, és nem is akkora (kb 1mm-es) a szellemkép. Azt is megfigyeltem, hogy a szöveg görgetésekor, a szöveg elmosódik, nem marad éles (mindegy, hogy fehér alapon fekete szöveg, vagy sötét alapon fehér szöveg). Eddig ilyen elmosódást nem tapasztaltam az előző készülékeknél, igaz azok LCD-sek voltak.

    Videóknál nem vettem észre semmi utánhúzást/szellemképesedést, de az olvasásnál/görgetésnél folyamataosan van utánhúzása a fekete/sötét részeknek.

    Nálatok is ilyen, vagy az én készülékemmel van hiba? :(

  • nemedikacsa

    csendes tag

    válasz manokaki #446 üzenetére

    Most megnéztem az iphone X-et (OLED), ott is van az 1 mm-es utánhúzás/szellemképesedés, ha leveszem ott is a fényerőt 0-ra, akkor ott is lilás utánhúzása van, ugyanakkora mértékben mint nálam (csak sötétben lehet látni, 0 fényerőnél a lila utánhúzást). Néztem egy Xiaomi A2 lite-t (LCD), ott is van utánhúzás, de kisebb, és nem függ a fényerőtől. Délután, ha hazaértem, megnézem a HTC 10-esen, mert ott nem rémlik semmi ilyesmi (3 évig használtam).

  • nemedikacsa

    csendes tag

    Sziasztok! Valószínűleg a szememmel van a baj, hogy minden nyavaját meglátok :D Ti látjátok az ujjlenyomat érzékelőt a kijelző mögött? Ma reggel a teraszon állva tűnt fel, közepes napsütésben, világos háttérnél... Érdekes hogy elforgatott négyzet alakja van.

    Más: Az USB csatlakozást be lehet állítani fixen MTPre? Mindig visszatér a csak töltés beállításra. Elég vacak hogy minden alkalommal be kell állítani amikor az Android Autót akarom használni.

Új hozzászólás Aktív témák