Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Probert75

    addikt

    válasz csako #759 üzenetére

    Akkor sem jól működik! Ha reszponzív is az oldal, akkor is miért változik meg minden? Minden máshová kerül az egyik ill. másik beállításnál. Mi értelme ennyire bonyolítani? Meg kell jegyezgetni hogy mi hol van az egyikben vagy a másikban.
    Egyáltalán nem lesz a reszponzívitásnak megfelelően könnyebben kezelhető átlátható. Hanem inkább nyögvenyelősen kezelhető és bonyolultabb.

    [ Szerkesztve ]

  • zseko

    veterán

    válasz csako #759 üzenetére

    Szerintem meg nem.
    Akkor a másik reszponzív oldalnál amit írtam miért működik úgy, ahogy elvárom?
    Azt tudom, hogy vannak weboldalak amik telibe..rják, hogy mit akar a netező, és akkor is mobilos nézetet erőltet rá, ha akarja ha nem, mondjuk az ilyeneket azonnal el is hagyom, szóval sok emlékem nincs ilyenekről, hogy hogyan néznek ki.

    "Azzal, hogy bekapcsolod az Opera böngészőben az "Asztali nézetet" nem az itteni "Széles"-et kapcsolod be, hanem csak elhiteted a weboldallal, hogy egy asztali böngészőből nézegeted egy kis képernyőn, tehát nem fog rá vonatkozni a megadott "Széles asztali nézet" vagy másik beállítás."

    Ha így lenne, akkor pont ezt bekapcsolva kellene azt látnom amit az asztali monitoromon, hiszen az lett írva, hogy ilyenkor nem veszi figyelembe a beállítást, de pont hogy nem ezt csinálja. Szerintem pont ez az 'összevissza mindenféle' (értsd jól :)) variációk okoz(hat)ják ezt, ahelyett, hogy rá lenne hagyva a böngészőre, hogy hogyan kezeli. Egyébként nem értem miért kell ilyen/ennyi? Lehet volt róla szó, akkor vagy nem olvastam, vagy már nem emlékszem. Elvileg pont ez lenne a reszponzív lényege (amit lehet jól és rosszul is csinálni), hogy majd a böngésző/kijelző eldönti mennyi fér ki rá és hogyan, nem?

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák