Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz FoxiestFox #33 üzenetére

    Nem olyan vészes. Nem sűrűn látok a Messengerben reklámot, egy húzással az is elmegy, van, hogy napokig semmi. A Facebook app-ban annál több van. Bár engem jobban zavarnak a mindenegybenblog, az eztnezdmeglofasz és társai. Azokból ott a rengeteg megosztás, és a posztnál hiába állítom be, hogy ennek az oldalnak a szarjait nem akarom látni, hiába tiltom magát az oldalt is, ugyanúgy látom ha osztják, csak legközelebb már nincs ott az opció, hogy ennek az oldalnak a szarjait nem akarom. Annyi könnyebbség van, hogy az ilyen megosztások zöme olyan ismerősöktől jön, akiktől semmi egyéb, és ha mégis, az engem nem érint, így a követésük nyugodt szívvel leállítható. Így esett áldozatul diplomás nyugdíjas általános iskolai osztályfőnököm is az agymosott politikai cikkek miatt. :)

    Amúgy az milyen már, hogy Facebook és a Messenger telibe fossa, mit állítasz be a Play-en. :) Az alkalmazásban is ki kell kapcsolni külön, mert alapból akkor is frissül (Instagram is), ha a Play-en manuálisra van állítva a frissítés.

    [ Szerkesztve ]

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák