Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ergoGnomik

    tag

    válasz b. #54 üzenetére

    Értem én, hogy mindenre amit gyorsítani lehet van az Nvidiának szépen kidolgozott megoldása, de az a baja, hogy az erősen integrálódó rendszerek piacán nincs saját eszköze amivel eljutna addig a pontig, amikor már lehet gyorsítani. Viszont erre még mindig nem az ARM felvásárlása a szükséges válasz. Fel kellett volna bérelniük Kellert, meg felvenni akiket mond, adni neki három évet meg néhány milliárd dodót és kész a processzoruk. Vagy megvenni egy a P.A. Semi-hez hasonló tervező céget. Sokkal olcsóbban és hamarabb célhoz értek volna, mint hogy most vásárolják meg az ARM-et és aztán kezdenek neki a fejlesztések eltérítésének saját szájuk íze szerint.

    A néhány ezer dollárod elköltésénél egészen biztosan úgy működik a marketing, ahogy mondod. Amikor ott állnak mögötted a befektetők és tulajdonosok, neked meg hozni kell a számokat, akkor egészen biztosan nem. Amiről az Intel szerintem mesélni tudna, az a piackorlátozó magatartás. Amíg eljutottak a szerver piac meghódításáig, addig nekik is kínkeserves küzdelem volt, amiben mutatni kellett a jobb ár/teljesítmény arányt, kisebb TCO-t, nagyobb ROI-t stb., amit a leendő vevő/partner szeretett volna.

Új hozzászólás Aktív témák