Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54625216

    törölt tag

    válasz szabi__memo #625 üzenetére

    "Ezt ők mondták vagy a te agyszüleményed?"

    Jah most jön a "pártközpontból irányítanak" érvelés. Zárkózz be nyugodtan a buborékodba, és ignorálj mindent, ami nem támasztja alá az indulataidat.

    #627 Ezekiell:

    "Nap poénja :) Köszi, jót nevettem :) Majd ha felébredsz az álomvilágodból, akkor szólj azért..."

    Ez is kimondottam szofisztikált, racionálisan alátámasztott érvelés volt, köszönjük.
    Ha a fejlesztők többsége sokallja a 30%-ot, akkor - mint jópár iparágban - közös fellépéssel tehetnek ellene. Ha nem tesznek, akkor a többségük valószínűleg jól megél a 30% jutalékkal együtt is és csak egy hangos kisebbség hisztizik, akik valószínűleg nem a 30% miatt nem sikeresek, hanem mert szar a termékük.

    #628 makkmarce:

    "Kollégának legutóbb azon durrant el az agya, mikor 1.2 millás gépben nem tudott ssd-t cserélni, mert a vékonyítás odajutott, hogy ráforrasztottak mindent az alaplapra."

    Tehát utólag konstatálta, hogy nem nézett utána a specifikációknak vásárlás előtt?
    Vagy utánanézett, de annak ellenére megvette és később mégis eldurrant tőle az agya?
    Vagy meg se vette, csak általában eldurran az agya, ha egy hardvert nem az ő kimondott igényeire terveztek?

    "Aztán beruházol az újba, és mindig reménykedsz, hogy talán valamivel jobb lesz, mint a régebbi, de fél év múlva az OSX megint a pentium3 szintjére butítja a legújabb HW-t is. "

    Ez nettó hülyeség. 2012-es MBP-t használok, folyamatosan updatelem a macOS-t és még csak nem is telepítem nulláról, hanem hagyom, hogy felülírja az előzőt és semmiféle lassulás nem tapasztalható.

Új hozzászólás Aktív témák