Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mjoe92

    újonc

    Sziasztok!
    Kívülről figyeltem ezt a fórumot, és talán szinte minden Újratervvel kapcsolatos hírről a leghamarabb itt értesültem; nagyok vagytok! :)
    De most viszont muszáj segítséget kérnem, mert korábban a Codecool-ban meg volt hirdetve az esti képzés a struktúraváltón belül, de azóta levették a honlapról, illetve az egyik ügyintéző elmondta, hogy egyelőre csak délelőtti és délután 13-tól indítanak kurzusokat (habár korábban még az esti kurzust is említette).

    Talán nem csak nekem, de többeknek is keresztbe tett ez a "burkolt" határozat, de van remény ebből kijönni. Az ügyintéző azt mondta, ha sokan vannak, akiknek CSAK az esti képzés felel meg, akkor indíthatnak akár párat. Én kezdeményeznék egy szavazást CC-hoz Java-ra, hogy kiderüljön hányan járunk ugyanebben a cipőben. Ha jól emlékszem, elég sokan vagyunk a hétvégi póttanulás vállalásával, csak kérdés hányan Java-ra. ;)

    Ha tudtok valami más egyszeűbb megoldást erre, ne hezitáljatok. By the way Derrewyn 82%-os lett összesítve nálam az elcseszett kompetenciateszt után.

Új hozzászólás Aktív témák