Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Narxis

    nagyúr

    válasz Gusztáv #17 üzenetére

    Az a baj, hogy a jelenlegi érintős megoldások PC-re amolyan parasztvakítás szintjén vannak szvsz. Ugyanis akkor lenne teljes értékű ha mellette az egérre esetleg a billentyűzetre SOHA nem lenne szükség. Én nem ellenzem az érintőképernyőt, hiszem, hogy minden háztartásban elfér akár mondjuk egy SMART TV-ben ahol kézzel pörgetem mondjuk az online film és zene választékot vagy a tárolt fotókat, videókat amiket kézzel tudok "lapozni". De pont a PC-nél nem tudom megszokni mert félmegoldás hiszen szükség van mellette a többi beviteli eszközre is. Notebooknál a touchpad esetében lehet segítség, esetleg még erre tudok gondolni. Egy nagy monitornál ami fél méterre van tőlem viszont már megint furán hat ha nyomogatnom kellene.

    Mondjuk valószínűleg a hangvezérlés még nagyon messze van pedig az hatalmas lenne ha feküdnék az ágyamban és hanggal válogathatnék a zenegyűjteményemben: "Computer, zenét: XY-tól az xy számot, közepes hangerő"

    Ha ilyet kitalálnának akár angolul is már nyílna a pénztárcám. Ezt ki lehet bővíteni mondjuk az egész házra is. "Computer mi az aktuális hőmérséklet? - Plusz 19 fok. -Emeld 2 fokkal."

    "Computer, fényt. Hangulatvilágítást, csökkentsd 40%-al"

    stb.

    Hát igen, Star Trek-en nőttem fel. :)

    Thanos was right.

Új hozzászólás Aktív témák