Új hozzászólás Aktív témák

  • sad_Vamp

    őstag

    válasz Stauffenberg #43 üzenetére

    "de szerintem a Microsoft már nem akar felzárkózni, ehelyett a PC-s piacból hasítana ki egy nagyot"
    látod, végül te is kimondtad... pont ezért WP szagú a dolog. Még amig X nyereséget hoz, foglalkoznak kicsit vele, amikor már nem, akkor pedig majd jól elkaszálják. Nem az a kérdés, hogy megtörténik-e, hanem hogy mikor szvsz.

    Az MS jelenállapotában -legalábbis amit én mezei gamer-ként látok- egyáltalán nem tudja, hogy mit is akar, és hogy merre is kéne elindulni, nincs útja, de még csak úgy igazán célja sem.

    Szerintem pl. a konzol azért konzol, mert:
    - könnyű használni
    - játékra van kihegyezve
    - vannak rá exkluzívok, amiket máshol nem kapok meg.

    ebből a X1 beharangozásakor az 2ik. az MS eleve mintha kivágta volna. 3ik pont meg mintha csökkenő tendenciát mutatna (mikozben a konkurencia nagyon keményen nyomja a saját címeket). Maradt az első pont.... csak a végén ne hogy az legyen, hogy steammachine szerű gépeket akar majd eladni az MS. Ami nem más lesz mint egy PC, amin windowsnak lesz TV-s UI-ja. És ha ilyesmi lenne, akkor miért lenne ez jobb mint egy rendes pc vagy egy rendes konzol?

    “When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Új hozzászólás Aktív témák