Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz cucka #16 üzenetére

    Mondom, annyi ertelme van, hogy sok cegnel az IT policy resze a xeon meg az ecc ram. Ha nem ad ilyen konfigot, eselye nincs bekerulni ezekhez a cegekhez.
    Mondjuk az mar a masik kerdes, hogy En meg nem lattam olyan valamirevalo ceget, aki nincs leszerzodve a negy nagy (HP, Dell, Lenovo, Fujitsu), megbizhato, business meg ws osztalyban evek/evtizedek ota jelenlevo, nbd-garis gyartokkal.

    Amugy igen, szerintem se teljesen normalis dolog ASUS-t venni ilyen konkurencia mellett. Az apple tovabbra sem az, semmilyen szempontbol nem professzionalisak a gepei. Konzumer kategoria. Igaz, annak a letezo legteteje, es gyakorlatilag csak szolgaltatasban, globalis supportban meg garanciaban van elmaradva, de szvsz ez boven pont eleg. Attol, hogy valaminek a neve pro, meg sokan hasznaljak munkara meg nem lesz egy eszkoz professzionalis kategorias.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák