Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buvartacsko

    addikt

    válasz #96302336 #36 üzenetére

    Üzemidőben miért van szerinted a béka segge alatt? 5 órát tudsz vele zenét hallgatni, ha pedig lemerül, berakod a dobozába és pár perc alatt belemegy pár óra töltés, és összesen 24 óra töltöttséget biztosít a doboza.

    Ennyi pénzért jár az, hogy 0 másodpercg kell szopni a párosítással, valamint, ha egyszer párosítod egy eszközöddel, akkor utána az összes többi eszközzel párosítva van amivel iCloudba be vagy jelentkezve, hallgatom a zenét a telefonon, leülök a Mac elé és a hangerő ikonra kattintva kiválasztom a legördülő listából az AirPodsot, és onnantól a Mac-ről a zene.. és ezt bármelyik iCloud eszközzel pont ilyen simán megy, mindenféle lecsatlakozás meg felcsatlakozás, meg párosítás szarakodás nélkül.

    Az EarPods nekem elég jól szól, nem akarok 2 kilós vezetékes fülest venni, főleg nem az utcára, nem akarok kábelekkel szopni, és főleg nem párosítással. Márpedig ez a cucc ilyen szempontból úgy működik mint a varázslat.

    Egyik gyártó hasonló árkategóriájú fülese sem tudja ezt a kényelmet nyújtani.

    Ha pedig elfelejted tölteni a dolgaid, azért nem az Apple a hibás hanem a memóriád. Nagyon érdekes mert én pl soha nem jártam még úgy, hogy valamit nem töltöttem fel mielőtt használni akartam.

    Ha reálisan nézed, én fülessel heti max 4-5 órát hallgatok zenét, tehát ideális esetben 2-3 hetente kellene tölteni az AirPodsot, azért valljuk be ez nem akkora fájdalom.

    Az a baj, hogy semmit nem tudsz erről az eszközről, mégis fikázod meg szarozod.

    A Samsung ugyanilyen árban levő füleséhez ami ráadásul nem tudja ezt (ami számomra fontos) miért nem mentél vergődni hogy ennyiért hülye aki megveszi?

Új hozzászólás Aktív témák