Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96302336

    törölt tag

    válasz buvartacsko #37 üzenetére

    5 óra nekem kevés. (jó lesz az kevesebbnek is az akár 5 óra üzemidő) Nem csak akkor használok fülest, ha A-ból B-be megyek, hanem elég sokszor. Még otthon is, ha nem akarok zavarni senkit. Vezetékes fülest jóval ritkábban használok, azt is inkább csak otthoni minőségi zenehallgatásra. Bár, mióta megvan a BT fejesem, azóta egyre ritkább a vezetékes zenehallgatás, és jóval gyakrabban használom a hifihez és a mobilhoz is. De az egy teljes értékű fejhallgató, ami több, mint 20 órát bír egy töltéssel, a papírja szerint. (szintén, maximumon szerintem kevesebb, nem néztem, de nem 5, hanem sokkal több.) Még sosem sikerült lemeríteni. Főleg akkor kevés az 5 óra, ha játékkal is nyúzom a rendszert. Azért fenntartani külön BT fejhallgatót és fülhallgatót elég költséges. Tény, hogy nagyon kényelmes a drótnélküliség, de a fülbe dugható teljesen vezetékmentes rendszerek mindig jóval több kompromisszumokkal járnak, mint a hasonló árazású rövid vezetékkel összekötött fülbedugós, vagy normál fejhallgatók. Annyi pénzért, amennyiért árulják, most is azon a véleményen vagyok, hogy nem éri meg. Ja, és a fejesem NFC-s, a párosítás egy mozdulat, és stabilan működik 10méteren is. Így a BT nyűglődés is a múlt homályába vész. a Notin is csak egyszer kellett beállítani, a BT kapcsolatot, és akármiről akármikor használhatom. Ez nem újdonság. Az összes NFC-s holmim tudja. És, ha valamilyen oknál fogva mégis lemerül, még mindig tudom hagyományos vezetékkel is csatlakoztatni a mobilhoz, a tablethez, a notihoz, vagy a hifihez. Sőt, Hifihez inkább vezetékkel csatlakoztatom, mert megérdemli :D Nem azt mondom, hogy nincs értelme az airpod-nak, hanem azt, hogy design terén egy bukta, az ár-érték aránya még nagyobb bukta. És még nem is kapható, itthon csak előrendelhető... 6 hét az a még nem kapható kategória. Ha most rendeled, január végére megkapod :U
    A Specifikációról meg annyit, hogy hivatalos apple oldalon ezt írják: " Energiaellátás és akkumulátor

    AirPods töltőtokkal: Több mint 24 óra lejátszási idő,(3) akár 11 óra beszélgetési idő(6)

    AirPods (egyetlen feltöltés): Akár 5 óra lejátszási idő,(2) akár 2 óra beszélgetési idő(5)

    15 percnyi töltőtokos töltés 3 óra lejátszási időt(4) vagy több mint egy óra beszélgetési időt nyújt(7)
    "
    Az "akár" a maximum szinonimája ebben a formában. jól jellemzi, hogy a beszélgetési idő, az csak két óra. [link]
    És ennek ellenére várják, mint a messiást. Ti tudjátok, ha ennyire kell vigyétek. Én inkább maradok a minőségi megoldásoknál. ;]

Új hozzászólás Aktív témák