Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Yeffy #47 üzenetére

    Igen, az a 40%os speaker volume boost az nagyon meredeken hangzik :D

    Bar az en altalam hasznalt Xperia XZ Premiumnal valoban van kifogasolhato dolog a hangminosegben es hangeroben, de ez nem a Sony hibaja hanem a kokanyolo mesternek aki a betort uveghatlap csereje utan az erintkezokkel valamit b*szkuralhatott, mert azota halkabb es torzabb a speaker illetve a kihangositas azota nem megy (szerencsere ezt szinte soha nem hasznalnam).
    Viszont tegnap jott meg edesanyamnak rendelt sima Xperia 5 (120k-ert csomagbontott termek, teljesen mintha uj lenne), na annak a hangszoroja abszolut mindenre eleg.
    Itt nem tudom mi lesz, HTC boomsound? :D Felek ez azert kicsit koltoi tulzas volt, vagy tenyleg nagyon recsegni fog, mind1 meglatjuk, nem ezert vesszuk.

    Viszont ez a QI toltes hianya az 5-osbol nagyon fajo nekem, mert amugy biztosan az 5 III valtotta volna iden(?) az XZP-t. Igy nem tudom... FHD vs 4K mar az XZPnel se jott ki ha oszinte akarok lenni, cserebe rosszabb uzemideje lesz. Es 165 mm vs 157, nekem boven eleg lenne a 6,1". Viszont a 256GB meg jol hangzik, nem szeretnek mar SD kartyazni es a mostani 64GB fel ev alatt telik meg, a 256 kihuzna akar 2evet is. A 8 vs 12GB RAM szerintem/nekem irrelevans difi. Szoval van dilemma :D

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák