Új hozzászólás Aktív témák

  • ForRedGlory

    félisten

    Na akkor a telefonról úgy, hogy itt van mellette az S20 Ultra.

    Röviden: nem tudom miért vettem meg a Note 20 Ultrát, de azt tudom, hogy miért fogom visszaadni, ha visszaadom.

    Hosszabban: Mindennapi, általános használatot figyelembe véve nulla különbség van a két telefon között, de ez gondolom nem meglepő. Kézbe fogva az S20 Ultra sokkal jobban belesimul a tenyérbe, mint a Note. Utálom a Note 20 Ultrában, hogy baloldalon van a hangszóró és az S-pen. Nem is értem ki volt az a hibbant, aki ezt kitalálta. Folyamatosan lefogom a hangszórót a kezemmel. Aki nem szereti a lekerekített sarkokat, az a Note-ot sem fogja szeretni. Utálom látni a fénytörést a széleken, illetve az ezzel járó színtorzulást. Az S20 Ultra is lekerekített, de kisebb rádiuszban és abszolút nem zavar(ó) a széle.

    Akkumulátorban semmi különbséget nem látok, fényképezőnél a Note bizonyos körülmények között talán jobb (makró, kevés fény, autó fókusz).

    A 120hz-es cumi csak a jéghegy csúcsa. Keressetek a hozzászólásaimra, aki lemaradt. Szóval a telefon abszolút nem éri meg az árát, aki Samsungot akar venni, az inkább S20 Ultrát vegyen sokk olcsóbban.

    Persze valószínűleg más lenne a véleményem, ha ez Samsung A50 lenne mellette, de semmit nem változott a pulzusom csak azért, mert Note 20 Ultra van a kezemben.

    Ami leginkább hiányzik az S20 Ultrából az a Note 20 Ultra vékonysága.

    Nagy pénzt teszek rá, hogy az előrendelői ajándék még későbbi Samsung akcióban is járni fog hozzá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák