Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BocsiAG

    csendes tag

    Jaja jó a Tiamat ránézésre, benne van az anyag. Egy igazán jó hangkari nem tudom mekkora ugrás egy alaplapihoz képest(itt a különböző szabványokba el vesztem). Nekem Astro A50 wifis 7.1. van, Itt nem kell a külön hangkártya mert benne van a Base station-ba. Hardveres a dolby, profilozható, stb. PS4 el jól működik. A Tiamatnál a kábel minősége kérdés(tartosság). Ahogy most utána googliztam, Driver az problémás a Tiamatnál. Astro rugalmasabb mert optikain bedugod és mivel saját hangketője van nem akadok semmivel. driver csak a profilozáshoz, esetleg frissítéshez kell. CsGo ba meg ahogy nézem a játék korlátozza. Én cod4 el kezdtem használni 5.1 et. Cod4-től nem kérdés, hogy térhangzás kell.

    Én személy szerint először youtubon Dancsó Péteres videót néztem vele ki próbálni(astro A50). Hát a régi 5.1 füleshez meg a VSD1 fülesemhez képes jelentős a különbség. Majd hátast dobtam mert olyan dolgokat is hallasz amit azért nem gagyi fülesekkel nem. De persze mindig van hova fentebb rakni a lécet. :))

  • BocsiAG

    csendes tag

    válasz BocsiAG #24 üzenetére

    Ez ki hagytam ;)

    Az asus elektret is ugyan az el elmondható, ennyi pénz mást is lehet kapni ami jobb alternatíva lehet.  A másik a 20 – 40 000 Hz mi használja ki? Úgy se hallod. :DDD   Akkor ez most paraszt vakítás mint a retina screen(by iphone)? Mi az előnye ennek az eszköznek? Ez nekem pont olyan zavaros amikor válogattam milyet vegyek.
    (Nagyon záró jelbe én nem bántam meg hogy wifis fülest vettem sok szempontból)

    Itt kérjük egy hangmérnök magyarázatát, vagy egy fül orr gégész is meg teszi   Mert a high end audio nem ennyibe, meg nem itt kezdődik.

    Frekvencia, mértékegysége a Hertz (Hz) – megadja, hogy másodpercenként hány rezgés éri a fület. Az emberi hallószerv különböző állomásai feldolgozzák ezeket a rezgéseket. Az ember átlagosan 20 és 20 000 Hertz közötti frekvenciatartományban hall. A legkellemesebb az 500 és 4000 Hertz közötti tartomány. Ebben a tartományban van például az emberi beszéd és a zene (természetesen hangerőtől függően).
    No comment!   :DD

Új hozzászólás Aktív témák