Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    UP-olom egy kicsit a témát, mert én még csak most kezdtem bele (monitor gondjaim voltak, de ma már egy 40" TV-n tolom kontrollerrel :)).

    Azt kell mondanom, hogy a Portal 1-2 után a kedvenc (nem csak Puzzle) játékom lett. Tipikus "na, csak még egy pályát, csak még egy pályát..." szintű játék. Nekem kicsit zanzás viszont az előrehaladás menete a játéknak, nem látom teljesen tisztán, hogy mivel, hogyan lehet előbbre jutni igazán, mert ezt nem jelzi nekünk a játék, csak stilizált ikonok, számok, betűk vannak, sokszor nem világos mi mit jelent valójában.

    Most ott tartok, hogy majdnem teljesen befejeztem az A szintet, de pl. ott is volt két "idom" amit egyszerűen nem tudtam kihozni, mert annyira nehéz volt a feladvány. Pl. rögtön az első szintnél volt egy sárga idom, amit egyelőre ott hagytam. Vagy csak az érvényes amit írtam, hogy vannak bizonyos feladványok, amik anélkül nem teljesíthetőek, hogy valahol egy másikat már ne teljesítettél volna. Ebben van egy kis zavar, hogy hogy is van ez...

    Vagy minden feladványt alapból végig lehet vinni, nem kell hozzá semmi előzmény? Csak direkt beraktak pár marha nehezet is már rögtön az elejére is? :F

    A játék mechanikájának logikáját nehezebb megérteni, mint magukat a feladványokat. Persze gondolom direkt van így... De azért zavar egy kicsit, hogy legalább tudjam milyen szisztéma szerint haladjak előre, ez is hozzá tenne az élményhez egy kicsit...

    Ja és egy 2008-as középkategóriás gépen is szépen elfut, még DX9 is elég neki, persze csak mérsékelt beállításokkal, de így is rendben van a látvány.

    Megjelenése óta vártam, hogy játszhassak vele, de csak most sikerült összehozni, de megérte várni azt hiszem.

    Ja és nagyon csodálkozom, hogy nincs a játéknak saját Topic-ja... :F

Új hozzászólás Aktív témák