Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scholes9

    nagyúr

    válasz XuChi #16 üzenetére

    Az a helyzet, hogy ezzel én is így vagyok, meg többször nekifutottam anno, de mindig meguntam…hát ez van :U :B

    PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

  • doooo

    veterán

    válasz XuChi #16 üzenetére

    "Minden szürke, sehol egy értelmes táj."

    Ez előtte is nehézkesen volt így (bár nem tudom mi számít "értelmes" tájnak; van itt tundra, erdők (zöld is, meg havas is, meg őszi színekben "pompázó" is), sziklás vidékek, jeges tenger, gleccser, folyók, tavak, a legkülönfélébb méretű és "tartalmú" barlangok, vulkáni hamuval borított vidék is van, füves puszta, meg geológiailag nagyon aktív vidék (gejzírek, színes ásványlerakódások), túlvilági fantasy-vidékek, és még lehetne sorolni), de az SE óta már abszolút nincs így. Minden ez a játék, csak nem szürke (bár hozzáteszem, az első emlékem róla nekem is az, hogy mennyire monoton, barnás-szürkés volt amikor haverom gépén láttam először, kb. 9-10 éve, igaz, épp a térkép legmonotonabb részén is járt; de amikor pár évvel később én kezdtem bele először, és megláttam az első aurorát éjjel, többé véletlenül sem tűnt szürkének (ami amúgy is érthető volt egy rideg, északi birodalom esetén, ahol játszódik; nyilván tudatos döntés volt a fejlesztőktől, bár utólag az is nyilvánvaló, hogy később meggondolták magukat)). Nézd meg az első, fél perces trailert, meg a pár képet a linkelt oldalon: [link]
    Ha nem tetszik, az teljesen érthető, de a mindent beborító szürkeség ha volt is, a múlté (elég furcsa is volt játszani az SE-t először, sok helyen annyira különbözik az eredetitől, viszont szerencsére egyáltalán nem rontotta el a "feelinget", sőt).

Új hozzászólás Aktív témák