Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silenzio

    addikt

    válasz Cythyel #4 üzenetére

    Hasonlóképp. RE veterán vagyok, ennek ellenére is ciki, hogy a RE sorozat történetének körmölése után, hulla fáradtan, éjjel negyed kettőkor nekiállok egy kicsit játszogatni, és kifejezetten komótosan, alig futva, mindent többször bejárva, megnézve, legalább 20-szor csekély életvesztés miatt visszatöltve is sikerült éjjel 3-ra végeznem a cucc első harmadával úgy, hogy önszorgalomból kétszer legyaktam a hórihorgast jó cuccokért. Ez így foscsi. Pici, kicsi, pindur, kurvára kicsi az utcai helyszín még az eredeti játékhoz képest is. És mivel full 3D, nem kell a prerenderrel baszakodni hónapokig, mint 1998-ban a RE 2-nél, szóval elvben akármekkora lehetne, ld. RE 4 vagy 6.

    Arcpirítóan jó áron vettem meg (15 rugóért RE 3 Remake, Monster Hunter: World+Iceborne és bónuszként 3 havi XBox Windows előfizu), de azt mondom, így érte meg kb. A Monster Huntert talán megszeretem.

    Ha már toplista, nálam a top 10:

    REMake, RE Code Veronica, RE 2, RE 4, RE 7, RE 0, RE 3, RE 2 Remake, REVelations, RE 5. A REVelations 2-vel még nem játszottam, de ami késik, nem múlik.

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák