Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • makoj30

    aktív tag

    válasz Hopkins95 #74 üzenetére

    Ez a Definitive mod nagyon jó,felraktam mind a három GTA-ra. (III,VC,SA). Tényleg szépen megy W10/11 alatt is.

    Sajnálom ezt a Trilogy,többet vártam sokkal,ennyiért biztos nem veszem meg,akkor inkább az RDR2. Legalább ezt a Trilogy csinálták volna meg az V grafikájával vagy úgy mint a Mafia 1 Definite Edition játékot.

    GTA III visszatérve: MOD telepítése elött nem engedi az egérrel a kocsiban ülve a kamerát mozgatni....annó a virágbolti verzióval játszottam vele egy PIII 500Mhz gépen,64MB vagy 128MB RAM és egy S3 Savage 4 kártyával vagy lehet utána lett másikra cserélve. (Nem èrdekelt még annyira,csak menjen a játék) és az 1.0 verzió volt még,azzal a harmadik szigetre érkezés után+mentés sose töltötte be a játékot mert mindig kihagyott,ha jól tudom ez az 1.1 Patch orvosolta,de akkoriban 2001-2002 nem volt internetem....régi szép emlékek.....el is hullajtok egy könnycseppet.

    MINISFORUM ELITEMINI HM90+NINTENDO SWITCH V2+NINTENDO WII+TELEKOM T-PHONE PRO 5G (6/128)+NINTENDO 2DS+LG 43UJ635V+SAMSUNG SYNCMASTER C24F390

Új hozzászólás Aktív témák