Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #08052480

    törölt tag

    válasz joysefke #9 üzenetére

    Borzasztó szar érzés munka után az esti játék szession végén levonni azt a konzekvenciát, hogy ma csak az XY bossal próbálkoztam és hát nem haladtam semmit, tudom, hogy alapvetően mit kéne csinálni, de mindig elcsúszok valamin. Talán majd holnap...

    Na ebből így ebben a formában nem kérek.

    Nah igen, ez a jatek kozponti filozofiaja, aki ezt nem hajlando lenyelni ott kar is eroltetni. Noha en nagyon szeretem a szeriat, ez (pontosabban az ebbol egyenesen kovetkezo repetitivatas) nekem is mindig bokte az oldalam - viszont a parjat ritkito harcrendszer, valamint a zsenialis szorny- es palyadizajn miatt hajlando vagyok elnezni.
    Masreszrol meg furcsa mod ez a szeria ba'ja is - kisebb csoda onmagaban, hogy ezek a jatekok ebben a formaban nepszeruek es sikeresek, vagy hogy egyaltalan AAA kategoriaban letezhetnek.

    #8

    Én rendszeresen szoktam a Wiki-t nézegetni, már a történet miatt is, mert egyébként nekem nem állt volna teljesen össze.

    Wikin olvasni a tortenetet a Souls(borne) jatekoknak elegge visszas, ugyanis amit elolvasol annak a nagyja spekulacio es nem teny. A jatek csak tampontokat ad (teljesen rohejes modon a targyleirasok alatt es kb sehol mashol - esetleg a nyulfarknyi npc tarsalgasbol, vagy ugye a legjobb, amikor a jatek befejezeset csak akkor tudod ertelmezni, ha elolvasod az altala megnyitott trofea leirasat a'la BloodBorne), szoval elegge a sajat interpretaciodra van bizva, hogy mit hozol ki belole, es ezek alapjan szuletnek pl akar egymasnak teljesen ellentmondo teoriak is - mert ennyire lyukas az alap amire lehet epitkezni.
    Szoval a teljesen osszeall itt nagyon relativ.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák