Új hozzászólás Aktív témák

  • Tharkoul

    tag

    Nekem az irányítással (legyen szó akár a csúszkálásról, akár a manuális váltó hiányáról) és a basic contenttel még nem is lenne problémám, tetszenek az átvezetők, szép és jó minden, azonban a sztori hossza az nevetséges. Mármint persze, értem én, így is legalább valami fokkal komolyabb történet van, mint eddig... De 10 órás volt az EA Access trial, ebből 8-9 óra alatt 100%-ra ki lehetett pörgetni a játékot? Nem sztorival 100, mellékküldetésekkel, extrákkal, mindennel. Nagyon vártam a játékot, be akartam szerezni PC-re is, de ezen még nagyon érződik, hogy nincs kész.

    Redditen voltak/vannak káoszelméletek, mi szerint bár a Ghost nagyon igyekszik, sajnos meg volt kötve a kezük, egyszerűen nem volt idejük befejezni a játékot, és ez az oka annak, hogy ingyenesek lesznek a DLC-k: mert szükség van rájuk. Hiába van 51 autó, 5 Porschéből 4 a 911-es valamelyik variációja, Scion és BRZ kb. ikertestvérek, BMW-k szintén majdnem ugyanúgy néznek ki, valamint a tuning... 3 autó van, ami rommá extrázható, a többinél "csak úgy vannak" az elemek, közel sem annyira variálhatók, vagy egyáltalán nincsenek is. Ferrarin szinte semmit nem lehet módosítani, mert nem nagyon sikerült beszerezni a licenszet. A manuális váltó hiánya még nem is lenne önmagában akkora tragédia, viszont az automata váltót meg nem sikerült jól megcsinálni, egyszerűen nem vált vissza jelentős sebességcsökkenés után, aztán egy nagyobb kanyar után elhúz mindenki a saját autónk mellett. A fordulatszámmérőn meg még mindig nem sikerült túltennem magam, hogy nincs redline, mindenhol 10e RPM-ig mutatja, aztán vagy elmegy a félig egy alap autónál, vagy nem.

    Szó esett arról, hogy rengeteg plusz autó fog érkezni, valamint nagyobb pályarészek, új küldetések, versenyek... Kellenek is. Részemről legalább két-háromszor ennyi tartalomnak kellene lennie benne, hogy meg akarjam venni, mert az online még mindig nem a legjobb, amúgy sem szeretek mások ellen versenyezni, single-ben meg úgy, hogy még a rendőrökkel sem lehet szórakozni, mert tök hülyék, tuning erősen véges, egyszerűen hamar unalmassá válik az egész. Valószínűleg mire megjelenik a PC-s verzió tavasszal, addigra több dolgot fog tartalmazni a játék, de azok alapján, amit eddig lehetett látni nem meglepőek az alacsony pontszámok. Elnézést érte, de gyűlölöm a The Crew-ot, azonban, ha mégis össze kellene hasonlítani ezzel, kérdés nélkül választanám azt, ha másért nem is, a tonnányi küldetés és szórakozási lehetőség miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák