Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dreamie

    őstag

    Csoki!

    Fenix 7x sapphire solar. Február 11-én jött meg feltöltöttem és egészen a mai napig nem kellet tölteni. Egy napot még kibírt volna 6%-on volt. Majdnem minden nap volt valami mozgás, 30 perc-1 óra kb.

    Futás: 9 alkalom :45.83km, időben kb. 6 óra időtartam, most kezdtem újra, elég szarul megy még :D
    Bicikli: 3 alkalom cirka 63 km, kb 3 óra
    Gyaloglás: 5 alkalom kb. 25 km cirka 5 óra.
    Torna otthon: 2 alkalom 45 perc kb.

    Az óra nyomvonal rögzítése nekem tökéletes, 1-2 méter eltérést látok, de visszanézve, még az is látszik az út melyik oldalán futottam. Nagy eltérés nem volt. Alföldi kisvárosban vagyok, nincsenek magasabb épületek, nem nagyon vagyok takarásban...
    Pulzoximéter természetesen nem megy, néha megmérem, amikor eszembe jut. Aránylag többet is nyomkodtam az órát, mint szoktam, ismerkedünk.
    Elemlámpa nagyon jó ötlet, néha használja az ember, de bármikor jól jöhet... A villanó fény amit be lehet állítani , hogy sötétedés után kapcsoljon be az is ment kb. minden alkalommal, futok sötétebb helyeken, nekem kifejezetten előnyös, nem kell külön fényforrást vigyek, észrevehető.
    Pulzuspánttal használom, tökéletesen kapcsolódik, varia radarral is minden flottul ment és a pedálütemmérővel is. Egyelőre nekem megfelel, kíváncsi vagyok , most hétvégén hogy navigál végig egy pályán, hoszabb biciklitúra lesz. Bugot szoftveres hibát még nem tapasztaltam.
    Annyit észrevettem, ha megpihenek, vagy volt egy ebéd amikor az óra azt érzékelte, hogy alszok..(2x volt ilyen) :D Ezen mondjuk jót röhögtem, de az alváselemzője mondjuk annyira nem is érdekel. Egyébként nagyon rendben van az óra, kíváncsi leszek nyáron a solar töltésre, hogy mennyit jelent pluszban, 6x-nél csak dísz volt kb...

    [ Szerkesztve ]

    Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

  • Dreamie

    őstag

    válasz Gondwana #172 üzenetére

    Facebookon van garmin support csoport, ott tedd fel a kérdésedet, ez itt nem igazán pörög...

    Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

Új hozzászólás Aktív témák