Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz adise #668 üzenetére

    Van 3k- s csomag csakneppua készülék drágább miht boltban megvenni

    /人◕ ‿‿ ◕人\

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz adise #668 üzenetére

    Pedig meglepődsz, de rengetegen nincsenek tisztában a csomagjaikkal.

    Tavaly nyáron vették ismerősömék az i8plust telekomnál, hót fogalma nincs az előfizetésről. Neki ez presztízs kérdés. Engem kiröhögött, amikor mondtam, hogy mindent kp-ra veszek, egyösszegben, és feltöltőkártyás vagyok, egyedül egy mobilnet flottás "előfizum" hűség nélkül.

    21-23 körül fizetett előfizetéssel. Kiszámoltam, 2 év után 528 ezret fizet ki az i8plusért! Úgy, hogy gyakorlatilag 1 óra beszélgetés van benne az előfizetésbe, meg valami 5 giga net, meg asszem korlátlan social pass.
    Utána meg valami bődületes percdíj ugrik rá, az sms díjról nem beszélve. Pedig van nekik benne otthoni tv meg internet meg mittomén. Utána 3 havonta kapcsolták ki, mert nem tudták fizetni a havidíjat, mert az egész családnak kellett hirtelen, még hitelre noti is, meg mittomén, és EZ MILYEN JÓ ÜZLET.

    De amikor bementem adatot egyeztetni, ott is sorban álltak a nepáliak a 25 ezres havidíjú törlesztőkkel, a saját fülemmel hallottam, új ÁJFON 9-ESRE! Vagy miez! Mert pont felhívták őket, hogy hol vannak és nagy büszkén mesélte, hogy most hozzuk ki az új ájfón 9-est.

    Na kb. eddig tart az emberek értelmisége.

    Nem a tudatos vásárlóból élnek meg ezek a nagy cégek, akik tisztában vannak vele, hogy menyit telefonálnak, mennyi net kell, aztán meg máshol megveszik mondjuk 0% kamatra ugyanazt a telót, és mondjuk 2 év alatt nem 528 ezret fizet ki valamiért, amit ki se használ, hanem mondjuk 300 -at. Lehet havi szinten elenyésző a különbség, de év végén nekem jól esne ebből a pénzből elmenni síelni akár...

Új hozzászólás Aktív témák