Új hozzászólás Aktív témák

  • adomok

    tag

    válasz Drp81 #436 üzenetére

    A hasznosság elég szubjektív dolog, de én mondanám a vezeték nélküli visszatöltést (párom telóját sokszor töltötte már az enyémről) és ha már ennyire ki van emelve, hogy a proci minden más mobilt agyonvág, lehetne egy klassz desktop mód a telefonban, amihez akár eladhatna egy csilivili dokkolót (bár vezeték nélküli megoldás lenne az igazi) és számos egyéb perifériát, jó drágán az apple. Máris értelmet nyerne számomra ez az árazás, ha valóban egyetlen eszközzel tudnék irodai munkákat végezni, kiváltva egy irodai laptopot (persze itt még szoftveres korlátok is vannak).

    Én megfordítanám a kérdést: milyen hasznos (más mobilban nem elérhető) funkcióra használja jelenleg az Iphone, a világ legerősebb hardverét? (a kamerás témát most hagyjuk, mert ha csak ennyire, akkor fele árban vegyünk inkább egy videókamerát, ami körberöhögi a mobil megoldásokat).

    Én is napi szinten használok ipad-et (nagyon szeretem is), de sajnos az iphone (ilyen árakkal) eddig nem győzött meg, pedig többször próbálkoztam.

    Ettől még semmi problémám nincs azzal, hogy valaki megveszi ezeket az eszközöket, inkább csak kíváncsi vagyok az apple használók véleményére.

Új hozzászólás Aktív témák