Új hozzászólás Aktív témák

  • vakablak93

    őstag

    Ez érdekes, nem gondoltam volna hogy az embereknek ennyire bejött az előző generációban megjelent "mozis mód", jópár átlagember kezéből kipottyant macskás vidit láttam eddig és az volt a benyomásom hogy a többség még a fókuszt se tudja odatenni ahová kell, így elég sok hogyis fogalmazzam a "csillár/komód a háttérben éles de a téma nem" jellegű dolog sült ki belőle.

    Persze tudom hogy ott a lehetőség az utólagos fókuszra stb, ami tök jó de ahogy én látom ez már minimum a hobbifotós/videós szint hogy utólag elkezdje összevagdosni/fókuszt snittenként helyretenni az ember.

    Ennek okán azt gondoltam hogy ez a funkció a point&shot kategóriában az átlagembereknek nem való hiszen rosszabb eredmény születik avatatlan kezekben mint egy sima alap video esetén.
    Az még oké hogy nem a legszebb az eredmény, eléggé filterhatasú, de szerintem telefonok esetén a használhatósága érdekében ráfeküdhetnének a fókuszra mert nagyon ki tudja hozni a hibákat egy ilyen filter.

    Ennek elénére az idei generációban már nem csak Fhd-ban van jelen hanem 4K-ban. :F

    Kinek mi a véleménye erről? :)

    Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

Új hozzászólás Aktív témák