Új hozzászólás Aktív témák

  • Postas99

    senior tag

    válasz #76289792 #180 üzenetére

    Az Apple sztem most szemen köpi az összes androidos gyártót a (már nem szeptember hanem novemberi) I12 termék palettával.. Árban alatta lesznek a többi gyártónak..
    Várós a lista főleg ennyi pénzért.. ne felejtsük el hogy a support 5 év.. nem csak szoftver...

    Még mielőtt valaki belém köt hogy 50e rúpiáért vesz sáomit. üzenem neki, hogy 2 év műlva már nem lehetett HIVATALOSAN SEM a RN3P-hoz gyári akkut kapni csak valami leaggott sz@rt ami nem érte el az erdeti akku teljesítményét sem és úgy merült tőle a telő hogy majdnem visszkértem az eredeti megviselt akkut a szervízből. Tök jó hogy egyre kúsznak fel az árak a középkategóriában, de ha nem muszály akkor nem cserélek új készülékre, hanem a hibás alkatrészt kicseréltetem ha gazdaságilag megéri számomra..és használom tovább a régi modellt..
    Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem egész 2 év után a gyártó elengedi a kiadott modellek support-ját. Mert annyi készüléket f*s ki magából, hogy képetelen ilyenre koncentrálni, valami meghibásodott? vedd meg az újat..
    Nincs bajom a márkával több is van a családban... sőt cégesként egy N6P alig várom hogy a 2 év leteljen és födhöz dobjam..olyan szar lassú már és még nincs 2 éves..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák