Új hozzászólás Aktív témák

  • Csóró™

    senior tag

    válasz pepimama #10384 üzenetére

    Azt akartam írni (csak nem mindig fogalmazok tökéletesen ;] ), hogy lehet nem kéne a backuppal foglalkoznod. Én a tiszta rendszer híve vagyok, azaz:

    1, Csinálok IMEI backupot, googlera szinkronizálom a kontaktokat, naptárat stb, majd utána
    2, Feltelepítem az új MIUI ROM-ot a telefonra, de úgy, hogy teljesen kipucolom a belső tárhelyet (ne maradjanak meg a korábbi telepített programok, se utánuk a sallang)
    3, Az így kapott tiszta rendszert elkezdem belakni (googleról vissza szinkronizálok, feltelepítem a szükséges programokat, beállítom őket...)

    --Ez egy fél napot el tud vinni, de Így a ROM-od, a programjaid... minden null kilóméteres.

    Molnardenes: Az általad említett ROM Január 28-i kiadás, azaz majdnem fél éves. Ez alatt az idő alatt frissült valaha a widget? vagy csak most próbáltad ki? Már nem MIUI van a telefonomon, így a beállításban nem tudok segíteni, de mintha rémlene, hogy magában az időkép programban is lehet állítani a frissítéseket... lehet az időkép frissült és újra be kéne állítanod.

Új hozzászólás Aktív témák