Új hozzászólás Aktív témák

  • sphe

    senior tag

    Na mit szóltok ahhoz, hogy találtam Pixel 5 -re olyan alkalmazást ami "jobb" képeket gyárt, mint a gyári fotó app. A Gcam az :DDD

    Sokat próbálkoztam, letöltöttem 10+ verziót és több mint száz fotón keresztül hangoltam az Urnyx féle gcam appot.

    Leginkább éjjel és árnyékos részeken lehet észrevenni a javulást.

    Van benne astro mód is és akkor tényleg sokáig exponàl. A 12mp astro mód is kézből volt kitartva és elég jól sikerült. Szerk.: Az itteni fórummotor képtömörítése rontott a minőségen, de eredeti minőségben nincs banding (tehát a kerítések egyenesek, és gcamben jobban elkülönítve látszanak)

    A stock/gyári kontrasztos, és hidegebb mint valóságban. Belenagyítva a gcam-en több részlet látszik (az autók melletti kerítés rúdjai és falevelek) de viszont több a zaj (lib patcher settings-ben a zajszűrés növelhető).

    Beltér:

    Hozzá kell tennem, hogy a szobában a lámpa meleg fényű és a tapéta barack színű. Színekben a gcam nyert, zajszűrés terén -ezen beállításokkal- a gyári.

    Ha van rá igényetek, feltöltöm és linkelem azt a beállítás fájlt, amit a gcambe be tudtok importálni. Jó fotózást kívánok nektek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák