Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz F34R #4 üzenetére

    Én régebben egy G700s-t nyúztam most meg egy G403 wireless-t használok de szerintem semmi baj egyikkel sem.

    Amúgy tiszta röhej ez az új trend. Jó most legalább töltés szempontjából de főleg amikor az rgb miatt hogy legyen vezeték nélküli az egér mert a vezeték az már nem divat viszont az egérpad meg vezetékes lett...
    Akkor most tulajdonképpen mit is nyert az ember? Egy vezetékes egér ugyanúgy nem merülne le mint egy folyamatosan tölthető és a vezeték így is úgy is ott van... (readásul még nem is világít... ;] )
    Én inkább 2 naponta rákötöm a kábelt az egérre és probléma megoldva amúgy meg nem is látom a kábelét :D
    Az ár meg röhejes.

    Dealer95: Tutira meg lesz különböztetve a G403 is megvan a vezeték nélküli verzióban ott a wireless név.

    Vanir: Követni kell az nvidia árazását mert milyen ciki lenne ha olcsón adnák még a végén azt hinné a nép hogy biztos sz*r :))

    [ Szerkesztve ]

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák