Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scyllarus

    veterán

    válasz Jank #1514 üzenetére

    A kültéri láthatóság szerintem is tragikus.
    A lépésszám nekem nem probléma, mivel sokszor sétálok a telefon nélkül.
    Nekem pont a szoftverrel van még gondom, az úszásról nyújtott információ gyakorlatilag zéró, pedig ezért vettük.
    Igazából nekem okoskarperecként bevált, aktivitásmérőnek pont nem.

    "A hardver a harmad áron elérhető névtelen kínai gyártókhoz képest is gyenge, túlárazott"
    Ezt viszont nem tudom értelmezni. Azt írtad gyors, szóval mitől gyenge? Fagyás, akadás, szoftverprobléma nekem nem volt a több, mint fél év alatt. És a harmadárú perecek közül melyik is a valóban vízálló és GPS-szel szerelt? :U

    [ Szerkesztve ]

    "Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

  • kali

    legenda

    válasz Jank #1514 üzenetére

    Néhány ellentmondást és megkérdőjelezhető véleményt látok a hozzászólásodban.
    Leginkább engem is az érdekelne, ami már előttem is szóvá lett téve; Melyik korrekt gyártó ad jobb hardverrel és olcsóbban olyan készüléket, amiben van GPS, olyan IP védelem, amivel valósan lehet úszni...stb?
    A lépésszámláló a karperecen teljesen pontos, az egy dolog, hogy a használt alkalmazás és telefon alapján a főképernyőn a karperec és a telefon érzékelői által mért értékből kombinálja az eredményt - és emiatt sok múlhat a használt telefon típusán is -, de van más módú lehetőség is, ha részleteiben nézem.
    Én csak abba tudok belekötni, hogy erős napfényben takarnom/árnyékolnom kell a kijelzőt, hogy lássam a kijelzett értékeket, másba nem nagyon.

Új hozzászólás Aktív témák