Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peanar

    senior tag

    válasz bunnyhu #9554 üzenetére

    Szia.
    Amire még számíthatsz így hogy itt a jóidő...akkumulátor túlmelegedés.
    Ha szereted a természet lágy ölét és még fényképezni is akarsz/fogsz a meleg nyári napokon akkor nálad is visszatérő jelenség lesz.
    Fiam sulijában tesiterem, még pulóveres időszak....kb 5 perc videózás (vagy még annyi se) után sirdogált az aksi tulmelegedés miatt.
    Mikor előre pofátlankodsz hogy az adott rendezvényen a gyerkőcödről jó felvételt keszíts, mindenki megvető tekintettel a te telefonod kijelzőjét (akarva akaratlanul) bámulja és 1x csak feljön egy ilyen üzenet....na ez az igazi pixel érzés😁

    Jó tanács, nyáron ne vegyél fel feketét...a fanok megmagyarázzák, mondj még egy olyan telefont amely öltöztet :DD , valamint ha sokat utazol autóval, célszerű a telefont olyan helyre rakni, ahol éri a klíma levegője, különben hőgutát kap.

    Ami majd még szembetűnő lehet, az az indokolatlanul hosszadalnas frissítési idő. Sokak szerint itt jól van ez így, hisz más telefonokkal ellentétben ilyenkor is bármire használhatod a telefont.
    1, én még nem találkoztam (nem mondom hogy nincs!) olyan telefonnal, ami frissítés közben használhatatlan lenne (persze itt nem az újraindítási időszakra gondolok)
    2, 🐎*@szt, ha elindítod a frissítést és közben nyomkodod a telefont, visszatérve a frissítés menüponthoz a majd folytatjuk a frissítést ha a telefon nincs használatban felirattal találkozhatsz.

    Sok sikert és sok türelmet az új telefonhoz.....tudod, nincs az a csúnya ember, max csak kevés pia😁
    Én rá*@#$tam mert nem iszom :) ✌️

Új hozzászólás Aktív témák